Клуб любителей кошек "Марта-Виста"
 я ищу украинскую фармацевтическую компанию - Форум для любителей кошек
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум для любителей кошек » Развлечения » Оффтоп » я ищу украинскую фармацевтическую компанию
я ищу украинскую фармацевтическую компанию
dmitrijkuvsinov81Дата: Пятница, 19/01/2024, 20:11:01 | Сообщение # 1
Маленький котеночек
Группа: Новичок
Сообщений: 36
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
  • Приветствую всех! Я фармацевт с опытом работы в аптеках и интересуюсь возможностью перейти на позицию в украинскую фармацевтическую компанию. Если кто-то может порекомендовать компании, которые ищут специалистов для работы в аптечной сети, буду благодарен за информацию!
  •  
    dmykolenko99Дата: Понедельник, 22/01/2024, 17:51:04 | Сообщение # 2
    Маленький котеночек
    Группа: Новичок
    Сообщений: 37
    Награды: 0
    Репутация: 0
    Статус: Offline
    Microkhim славиться своєю глибокою науковою базою і дослідницькою роботою. Вони постійно вдосконалюють свої методи та технології, щоб забезпечити найкращі лікарські засоби. Ця компанія мікрохім є справжнім піонером у галузі фармації.
     
    la2217596Дата: Четверг, 28/03/2024, 21:01:01 | Сообщение # 3
    Маленький котеночек
    Группа: Новичок
    Сообщений: 12
    Награды: 0
    Репутация: 0
    Статус: Offline
    Після того, як я дізнався про своє захворювання суглобів, мене охопило велике занепокоєння. Шукати потрібні препарати по аптеках стало для мене справжнім випробуванням, особливо з огляду на мій зайнятий розклад. Але, на щастя, я виявив можливість купувати ліки онлайн в аптеці Здравиця. Це виявилося надзвичайно зручним та ефективним способом для мене. Зокрема, препарат Диклоберл https://zdravica.ua/drugs/dikloberl який рекомендував лікар, я можу придбати без зайвих турбот, просто перебуваючи вдома. Тепер я впевнений, що маю доступ до необхідного лікування без втрати часу та зусиль, що надзвичайно важливо для мого здоров'я.
  •  
    Форум для любителей кошек » Развлечения » Оффтоп » я ищу украинскую фармацевтическую компанию
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Поиск:


    Копирование материалов запрещено. Плагиат преследуется законом.
    Сделать бесплатный сайт с uCoz